40 Yaş+ Tüp Bebek

Yaş faktörünün kadının doğurganlığını etkilediği bilinmektedir. 40 yaşın üzerindeki kadınlarda yumurtalık rezervi ve gebelik oranlarının genç yaştaki bayanlara göre daha düşük olduğu gözlemlenmektedir. Bu sonuçlar Üreme Yardımcı Teknikleri (ÜYT) de bu şekilde onaylanmıştır. Kronolojik yaşlanmayla yumurtalık yaşlanması da, yumurtalık sayısı ve kalitesinde bir azalma olarak tespit edilir.

1840 Yaşından Sonra Gebelik Mümkün Mü?

40lı yaşlardan sonra bir kadının bebek sahibi olması çok yaygındır. euroCARE medikal ekibimiz, 40lı yaşlardaki hastalarımızın test sonuçlarını inceledikten sonra kişiye özel hazırladıkları tedavi planını paylaşırlar.

40 yaş üzeri kadınlarda en sık rastlanan infertilite sebebi düşük over rezervidir bu nedenle zaman kaybetmeden en iyi tedavi yöntemini izlemek için harekete geçmek hastamızın yararına olur.

Kıbrıs’ın önde gelen Tüp Bebek kliniği olarak – düşük overli hastalarımıza en etkili tedavi yöntemleriyle destek verebilmek için en son teknolojiyi ve araştırmaları yakından takip etmekteyiz.

Hiçbir Şey İçin Geç Değildir! – 40 Yaş Sonrası Tedavi Seçenekleri

Hayalinize kavuşmak için henüz geç değil. euroCARE Tüp Bebek Merkezi olarak 40 yaş üstü hastalarımıza IVF, IVF PGT, Yumurta Donasyonu ve Tandem IVF tedavilerinden oluşan seçenekler sunmaktayız. Yumurta sayısının ve kalitesinin düşmesi embriyoların fertilizasyonunu da olumsuz etkilemektedir.

euroCARE, 40 yaş üstü bayanların da annelik duygusunu yaşamalarını amaçlayarak

  • IVF tedavisi
  • Genetik Test ile IVF
  • Donör Yumurta IVF
  • Tandem IVF gibi tedavi yöntemlerle yardımcı olmaya çalışmaktayız.