euroCARE ile Adım Adım

Fertilite sorunlarıyla karşı karşıya olduğunuzda, bunları aşmanıza yardımcı olmak için mümkün olan en iyi fertilite çözümünü yol gösterene sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz. euroCARE IVF deneyimi ve ileri tekniği, ebeveynlerin başarılı bir sonuca erişmek için mümkün olan en iyi şansı sağlayacağına güvenmesini sağlar.

25Tüp Bebek medikal uzmanlarımız hamileliğinizi elde etmenize yardımcı olacak doğru ilaç veya cerrahi prosedürü belirlemek için en iyi yolu seçerler.

In vitro fertilizasyon, intrasitoplazmik sperm enjeksiyonu ve preimplantasyon genetik teşhisi gibi gelişmiş teknikler kullanarak, euroCARE ekibimiz birçok hastamızın gebe olmasını sağlamıştır.

Nereden başlayacaksınız?

euroCARE ile Tüp Bebek Tedavisi – Adım Adım

Tüp Bebek tedavisine başlamak heyecan vericidir ancak bunun aynı zamanda stresli olduğunun farkındayız. Genellikle IVF tedavisi, aylarca hamile kalmaya çalıştıktan sonra diğer tedaviler başarısız olduktan sonra yapılır.

Adım 1 – Bizi Arayın

İlk adım, program detaylarımızı Hasta Koordinatörlerimizle görüşmektir: iletişim formumuzu kullanarak, ücretsiz fiyat teklifi edinerek veya bir randevu alarak. Ayrıntılı tedavi masrafı, gerekli testler ve IVF sürecinin ayrıntıları size detaylı olarak bildiririz. Ekibimizi aramanız, tedavi sürecinizi tamamen baştan sona anlamanızı, sorularınıza cevaplar almanızı sağlayan bir şanstır

Adım 2 – Gerekli Testler

Tüp Bebek tedavinize başlamadan önce, ekibimizin fertilite seviyelerinizi değerlendirmesi ve Kıbrıs’a seyahat etmeden önce kullanmanız gereken dozu doğru seçmesi için yapılması gereken testler bulunmaktadır.

Test şunları içerir:

Hormon kan testleri: FSH (Follikül Uyarıcı Hormon), AMH (Anti-Müllerian Hormon), TSH (Tiroid Uyarıcı Hormon), E2 (Estradiol) ve Prolaktin

Enfeksiyon kan testleri:

HIV, HBsAg, Anti-HCV

Trans-vajinal ultrason taraması:

Antral Folikül Sayımı

Semen Analizi

*Döngününüzü düzenlemek için kontraseptif hap kullanmak mümkündür – size arzulanan tedavi tarihiniz için ileride plan yapabilmenizi sağlar.

Adım 3 – Stimulasyon İlaçları

Uyarıcı ilaçlar, deri altı enjeksiyon formundadır ve yumurtaları içeren foliküllerin uyarılması ve erken ovülasyonun önlenmesi için kullanılır. İlaçlarınız, euroCARE’a gelmeden önce reçetelenir ve alınır. Ön testleriniz doğru dozu belirleyecektir. Tüp Bebek uzmanlarımız size, uygun ilaçları, ne zaman alacağınızı ve ilaç alımı seçeneklerini gösteren bir reçete ve bir tedavi protokolü gönderecektir.

Adım 4 – Kıbrıs’tasınız

Kıbrıs’taki süre: Ortalama 5-6 gün

Bu süre tedavi programınıza göre değişebilir.

Gün 1 – Adet kanamasının ilk günü
Gün 2/3/4 – Muayene / Stimulasyon iğnelerine başlanır
Gün 6/8 – Muayene
Gün 10/11 – folikül çapına göre HCG kararı verilir
Gün 12 – Kıbrıs’a geliş
Gün 13 – Yumurta / Sperm Toplama
Gün 16 – Embriyo Transferi
Gün 17 – Eve Dönüş

Not: Tedavinin başından sonuna kadar Kıbrıs’ta kalmak isterseniz, adetinizin 2. günü gelip yaklaşık 17-20 gün kalmanız gerekir.

ADIM 5 – Gebelik Sonucu

Hamilelik için en doğru test, embriyo transferinden 12 gün sonra yapılan beta hCG kan testidir. HCG, ‘gebelik hormonu’ olarak bilinir. Vücudunuz, embriyo uterusa yerleştirildiğinde hCG üretmeye başlar. Vajinal östradiol ve progesteron fitilleri ile intramüsküler progesteron enjeksiyonu, gebeliğin 10-12. Haftalarına kadar sürdürülür. Hamileliği görselleştirmek ve kalp atışını duymak için gebeliğin kimyasal teşhisini takiben yaklaşık 2-3 hafta sonra bir ultrason muayenesi yapılır.