Assisted Hatching

euroCARE tedavi programlarımız tek bir hedefe odaklanmıştır: başarılı tüp bebek tedavisi…

21Assisted Hatching Nedir?

Tüp bebek laboratuvarlarının ileri teknolojik durumlarına bakılmaksızın, kuluçka, embriyonun başarılı bir şekilde implantasyonu için gerekli bir adımdır.

Assisted Hatching yöntemimiz, embriyo transferi veya blastosist transferinden önce In Vitro Fertilizasyon (IVF) ile birlikte kullanılan güçlü bir tekniktir.

euroCARE embriyologlarımız tarafından profesyonelce uygulanan assisted hatching, kuluçka işleminde embriyolara alışılmadık bir yön verir – zona pellucida tabakasını kırarak embriyonun rahime daha kolay tutunmasını sağlar.

 

Assisted Hatching’i Kimlere Öneriyoruz?

• Kadının yaşının 37’den büyük olan
• Daha önceki tüp bebek uygulamalarında gebelik oluşmayan
• Embriyo zarı kalın olan hastalarımıza assisted hatching uygulamasını öneriyoruz.

**************

euroCARE ile Yolculuk

Konusunda uzman ve donanımlı euroCARE ekibimizle vakit kaybetmeden temasa geçin. Ekibimiz, tüp bebek yolculuğunuz boyunca sizlere eşlik edecektir. Ekibimizden kaliteli ve detaylı bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

euroCARE hasta danışmanımızla iletişim kurarak yol boyunca destek alacağınız bir serüvene ilk adımlarınızı hiçbir kaygı duymadan atabilir, güven duygusu içinde ilerleyebilirsiniz.

euroCARE Tüp Bebek Merkezi ekibi olarak Lefkoşa/Kuzey Kıbrıs’ta tatil havasında geçecek tüp bebek tedavi sürecinizde yanınızda olmaktan büyük bir zevk ve onur duyacağız.