Ekibimizle Tanışın

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) en güzel şehirlerinden biri olan Lefkoşa şehrinde konumlanan euroCARE Tüp Bebek Merkezimiz, tüp bebek, kadın hastalıkları ve doğum alanlarında uzmanlaşmış ekibi, en son teknoloji kullanılarak donanmış kliniği, laboratuvarı ve tüp bebek uzmanı Uzm. Dr. Armağan Ulubaş uzmanlığında hasta memnuniyeti, sağlığı ve mutluluğunu en ön planda tutmaktadır.

Merkezimiz; başarı oranları, tedavi ettiği çiftlerin sayısı, gizlilik ve güvenilirlik politikaları bakımından örnek bir kurum olarak referans gösterilmektedir.

Merkezimizde normal tüp bebek (IVF) tedavisinin yanı sıra yumurta donasyonusperm donasyonuembriyo donasyonu ve PGS yöntemi kullanarak tüp bebek tedavilerinde cinsiyet seçme hakkı sunmaktayız. Merkezimizde testisten sperm arama metotları (TESA, TESE metotları) gibi servisler uzman üroloğumuz tarafından büyük bir hassasiyetle yapılmaktadır.

euroCARE Tüp Bebek Merkezimize bağlı özel araçlarımız vasıtası ile, hastaların havaalanı – klinik – otel ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Sizlere ev rahatlığını sağlamak için anlaşmalı otellerimizde konaklama seçeneklerimizi de sunuyoruz.

Ekibimizle Tanışın

DR. ARMAĞAN ULUBAŞ

Kadın Hastalıkları / Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı


1962 yılında Ankara’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi aynı şehirde tamamladım. 1986 yılında Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum.1997 yılında İzmir Atatürk Hastanesi’nde Kadın Doğum ihtisasımı tamamlayarak aynı yıl İsrail Tel-Aviv Üniversitesi Hasharon Tüp Bebek Merkezi’nde tüp bebek eğitimi aldım. Türkiye’deki sertifikasyon programı için 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nde
çalıştım. Türkiye’de ünlü bir tüp bebek merkezinin tüp bebek ünite sorumlusu olarak uzun yıllar çalıştım. Evliyim ve 2 çocuk sahibiyim.

KEVSER ÇÖKELEZ

Embriyolog / Laboratuvar Sorumlusu


1988 yılında Zonguldak’da doğdum. Lisans eğitimimi Erciyes Üniveritesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünde tamamladım. 2011 yılında İstanbul’da özel bir merkezde 5 yıl boyunca embryoloji ve androloji labarotuvarında çalıştıktan sonra Kıbrıs’ta labarotuvar sorumlusu olarak çalıştım. 2014 yılında “Frequency of embryo multinucleation detected by time-lapse system and its impact on pregnancy outcome” adlı yayınımız yayınlandı. International Experned Congress, Embriyoloji Derneği Kongresi, Kriyopprezervasyon Kursu-Cryotech gibi etkinliklere de katıldım. İşini severek yapan nadir insanlardan olduğumu düşünmekteyim.

GÜLŞAH BİTGÜL

Embriyolog


1985 yılında İzmir’de doğdum. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünde, lisansüstü eğitimimi ise Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Histoloji-Embriyoloji ABD’da tamamladım. ÜYTE Laboratuvar sorumlusu sertifika eğitimimi Ankara’da alarak 2013’te İzmir’de özel bir tüp bebek merkezinde embriyoloji ve androloji laboratuvarında çalışmaya başladım. 2017 yılında Kosova’da özel bir hastanede embriyoloji laboratuvar sorumlusu olarak görev yaptım. TSRM üreme sağlığı ve Klinik Embriyoloji Derneği üyeliklerim bulunmaktadır.

BERNA KARABACAK

IVF ve İdari Koordinatör


19 Mayıs Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulundan mezun olduktan sonra değişik illerde yaklaşık 15 yıl devlet kurumlarında görev yaptım. Son 10 yılda İstanbul’da saygın tüp bebek merkezlerinde koordinatörlük yaptım. euroCARE Tüp Bebek Merkezindeki tedavinizin başarıyla sonuçlanabilmesi en büyük hedefimdir.

RECEP ÖZ

İdari Direktör / Müdür


1990 yılında KTÜ Deniz Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldum. 20 yılı aşkın süredir sağlık sektöründe satış, pazarlama, eğitim ve inovasyon alanlarında hizmet verdim. Görevim, ekip yönetmek, hasta ve doktorlarıma çözüm ortağı olarak doğru yolu göstermektir. euroCARE Tüp Bebek Merkezi’mizdeki tedavinizin huzurlu bir ortamda geçmesi hedefimdir.

AYŞE HIZLIER

IVF Hemşiresi ve Koordinatör Yardımcısı


1986 yılında Lefkoşa’da doğdum. Kıbrıs Devlet Önlisans Hemşirelik Okulu’ndan mezun olduktan sonra Aksaray ve Yakın Doğu Üniveristelerinde önlisansımı tamamladım. 9 yıla dayanan tüp bebek hemşireliği tecrübemle sizlere yardımcı olmak ve hayalinize ortak olmak en büyük heyecanımdır.

NAZLI TÜRK

IVF Hemşiresi / Hasta Danışmanı


Girne Amerikan Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu mezunuyum. İhtiyaçlarınızı en büyük önceliğim olarak görüp tüp bebek tedavi sürecinizin her aşamasında size rehberlik etmekten mutluluk duyacağım. euroCARE Tüp Bebek Merkezi’mizdeki tedavi sürecinizin
kusursuz ve problemsiz olması için her zaman yanınızda olacağım. Size bir telefon kadar yakınım!

LYNDSAY CAMERON

Uluslararası Hasta Danışmanı


euroCARE Tüp Bebek Merkezi’mizde uluslararası hasta koordinatörü olarak görev yapmaktayım. 1978’de İskoçya’nın Glasgow kentinde dünyaya geldim. Şubat 2012’de İskoçya’dan taşındıktan sonra Lapta, Girne – Kuzey Kıbrıs’ta yaşamaya başladım. Kıbrıs’ta kazandığım kapsamlı eğitim ve tecrübe sayesinde İngilizce konuşan hastalarımıza tüp bebek yolculuklarında yardımcı olmaktayım.

SHERRY SELENGÜL

Uluslararası Hasta Danışmanı


1970 yılında Londra’da doğdum ve 13 yıldır Kuzey Kıbrıs Girne’de yaşıyorum. İngiltere’den gelen hastalarımızın euroCARE Tüp Bebek Merkezi’nde ebeveynliğe başarılı bir yolculuk etmesine yardımcı oluyorum. Tüp Bebek tedaviniz süresince oluşan bütün sorularınızı en doğru şekilde yanıtlamak sizlere yol gostermek görevimdir.

YASMIN PADE

Uluslararası Hasta Danışmanı


2003 yılından beri Kıbrıs’ta yaşamaktayım. Turizm Yönetimi bölümünü bitirip Sağlık Turizmi alanında uzmanlaştım. Almanca konuşan hastalarımızı Tüp Bebek tedavileri süresince bilgilendirip tedavi süreçlerinin kusursuz geçmesini sağlamaktayım.

HANA SHASHAA

Uluslararası Hasta Danışmanı Patient Coordinator


Arapça konuşan hastalarımızın her biriyle yakından ilgilenerek tüp bebek tedavilerinde oluşan bütün sorularını yanıtlayarak bu sürecin kolaylaşmasını sağlarım.

LAURA BOMAN

Uluslararası Hasta Danışmanı


Fransızca konuşan hastalarımızın her biriyle yakından ilgilenerek tüp bebek tedavilerinde oluşan bütün sorularını yanıtlayarak bu sürecin kolaylaşmasını sağlarım.

MARIA WILSON

Uluslararası Hasta Danışmanı


Arapça ve Fransızca konuşan hastalarımızın her biriyle yakından ilgilenerek tüp bebek tedavilerinde oluşan bütün sorularını yanıtlayarak bu sürecin kolaylaşmasını sağlarım.

GÜZİN BAKKAL

Danışma Sorumlusu


1980 yılında Kıbrıs’ın Magosa şehrinde doğdum. Sizin heyecanınızı paylaşarak Kıbrıs’ta geçireceğiniz sürenin huzurlu geçmesini dilerim. euroCARE Tüp Bebek Klinigimize adım attığınızda sizleri karşılayarak en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarım.

GÜLŞEN CANPOLAT

Yardımcı Personel


euroCARE Tüp Bebek Merkezimizi sizler için düzenli ve hizmete hazır tutar, ihtiyaçlarınız doğrultusunda her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyarım.

FATOŞ MAVİLİ

Yardımcı Personel


euroCARE Ailesinin bireyi olarak hijyenin önemini çok iyi biliyorum. Sizlere evinizin sıcaklığını yaşatabilmek hedefimdir.

ZAFER EMİR

Ulaşım Sorumlusu


Hastalarımızın havaalanı – otel – klinik arası transferlerini dakik, düzenli ve stressiz olarak gerçekleştirmekteyim. euroCARE Ailesi olarak trafikteki yolculuğunuzun da huzurlu geçmesini önemsiyoruz.

EVREN ERDİLEK

Ulaşım Sorumlusu


euroCARE ailesinin bir parçası olarak, hastalarımızın havaalanı – otel – klinik arası transferlerini titizlikle gerçekleştirmekteyim. euroCARE Ailesi olarak trafikteki yolculuğunuzun huzurlu, stressiz ve keyifle geçmesi için profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız!