Kıbrıs

+90 533 849 87 87

Sabit Hat

+90 392 225 84 10

info@caretupbebek.com

EuroCARE IVF Ekibi ile Tanışın

Tüp Bebek Tedavisi alanında uzman medikal ekibimiz ile tanışın. Bugün EuroCARE IVF ile ücretsiz iletişime geçin.

EuroCARE IVF, son teknoloji tüp bebek tedavilerini sunar. EuroCARE ekibimiz, sağlıklı iletişim ve güncel teknolojiyi birleştirerek kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyar.

İn Vitro Fertilizasyon (IVF), Intrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu (ICSI), Kriyoprezervasyon ve Preimplantasyon Genetik Tanı (PGD) gibi tüm gelişmiş üreme teknolojilerini sunuyoruz.

Ekibimizle Tanışın

Kadın Hastalıkları,
Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

OP. DR. YÜCEL İNAN

OP. DR. YÜCEL İNAN

Op. Dr.Yücel İNAN, EuroCARE Tüp Bebek Kliniğinin Tıbbi Direktörüdür. Tüp bebek tedavinizi uluslararası alanda kabul görmüş teknikler ve protokollerle sürdürmektedir. Tıp alanında 15 yıldan fazla deneyime sahiptir. Çok sayıda yayını ve birçok eğitim programına başarıyla imza attı. ...
Devamını oku...

Embriyolog,
Laboratuvar Sorumlusu

KEVSER ÇÖKELEZ

KEVSER ÇÖKELEZ

1988 yılında Zonguldak'ta doğdu. Emb. Kevser Çökelez, Erciyes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü'nden mezun oldu. 2011 yılında İstanbul'daki özel bir merkezde embriyoloji ve androloji laboratuvarında 5 yıl ...
Devamını Oku...

Embriyolog,
Laboratuvar Sorumlusu

NERMİN ÖZTÜRK NALBANT

NERMİN ÖZTÜRK NALBANT

Tüp Bebek Hemşiresi

NAZLI TURK

NAZLI TURK

Nazlı, Tüp Bebek tedavinizin her aşamasında size rehberlik edecektir. Kapsamlı IVF deneyimi ile, ebeveynliğe olan yolculuğunuzu olabildiğince mükemmel hale getirmenize yardımcı olacaktır..

Hasta Koordinasyon Direktörü

AMY SARAÇOĞLU

AMY SARAÇOĞLU

Amy, EuroCARE uluslararası koordinasyon faaliyetlerini denetlemekten sorumludur. Uygulamaları ve çalışmaları yakından takip ederek hasta memnuniyetinin karşılanmasını sağlar. Prosedürlerin klinik kurallarına uygun olarak takip edilmesine öncelik verir.

Türk Hasta Danışmanı

KADRİYE GÜLEY

KADRİYE GÜLEY

Kadriye, Türk hastalarımız ve doktorlarımız için birincil temas noktasıdır. Hastaların tedavi protokollerini takip ve koordine ederken sağlık durumlarını anlamalarına yardımcı olur. Ayrıca hastalarımıza konaklama ve havaalanı transferlerini organize ederek destek olur.

İngiliz
Hasta Danışmanı

LYNDSAY CAMERON

LYNDSAY CAMERON

1978 yılında Glasgow, İskoçya'da doğdu. 2012 Şubat ayında İskoçya'dan taşındıktan sonra Lapta, Kuzey Kıbrıs'ta yaşamaya başladı. Kapsamlı eğitimi ve deneyimiyle EuroCARE IVF ekibinin uzun yıllardır bir ...
Devamını Oku...

İngiliz
Hasta Danışmanı

SHERRY SELENGUL

SHERRY SELENGUL

1970 Londra doğumludur ve 17 yıldır Kuzey Kıbrıs'ın Girne şehrinde yaşamaktadır. Kendini, hastaların EuroCARE IVF'de ebeveynliğe başarılı bir yolculuk yapmalarına yardımcı olmaya adamıştır.

İngiliz
Hasta Danışmanı

MADINA ZHAKUPOVA

MADINA ZHAKUPOVA

Madina, İngilizce konuşan hastalarımıza rehberlik etmeye ve yardım etmeye kendini adamıştır. Güler yüzlü koordinatörümüz, tüm hasta endişelerini en aza indirerek hastalara tıbbi prosedürler konusunda rehberlik eder ve kayıtlarını güncel tutar. Madina, iletişim hatlarını akıcı tutarak EuroCARE medikal ekibi arasında bir bağlantı görevi üstlenir.

Alman Hasta Danışmanı

YASMIN PADE

YASMIN PADE

Alman Hasta Danışmanımız Yasmin, Sağlık Turizminde uzmanlaşarak Turizm İşletmeciliği eğitimini tamamladı. Almanca konuşan hastalarımıza IVF prosedürü boyunca rehberlik etmekten mutluluk duyar.

Arap / Fransız
Hasta Danışmanı

RANYA CHBOUKI

RANYA CHBOUKI

Tüp Bebek kliniğimizde en yüksek kalitede kişiselleştirilmiş bakım sağlamak için devam eden çabamızda, Rania Fransızca ve Arapça konuşan hastalarımızdan sorumludur.

Arap / Fransız
Hasta Danışmanı

LAURA BOMAN

LAURA BOMAN

Tüp Bebek kliniğimizde en yüksek kalitede kişiselleştirilmiş bakım sağlamak için devam eden çabamızda, Laura Fransızca ve Arapça konuşan hastalarımızdan sorumludur.

Yardımcı Personel

ASLI OĞUZ

ASLI OĞUZ

Hastalarımıza, personelimize ve ziyaretçilerimize yüksek kaliteli hizmetiyle temizlik ve
sunum konusunda yardımcı olmaktadır.

Yardımcı Personel

AYŞE BAĞIŞLAYAN

AYŞE BAĞIŞLAYAN

Ayşe, kliniğin bakımlı, hijyenik ve uluslararası standartlara uygun olmasını sağlar.

NURİ UMAR

NURİ UMAR

Ödemelerin, faturaların ve bütçelerin takibinden sorumlu kişidir. Maliyet kontrol ilkeleri, vergilendirme ve ekonomik düzenlemeler gibi birçok finansal alandan sorumludur. Ekibimizin değerli bir parçasıdı. Her şeyin dengede ve düzenli tutulmasına yardımcı ...
Devamını Oku...

Hakla İlişkiler

GÜZİN BAKKAL

GÜZİN BAKKAL

1980 yılında Kıbrıs'ın Magosa şehrinde doğdu. Böylesine harika bir programın parçası olmanın heyecan verici olduğunu düşünür hep. EuroCARE IVF'e adım attığınızda, amacı size en iyi hizmeti sunmaktır. Kıbrıs'ta tatil tadında bir tedavi geçirmeniz için elinden geleni yapar.

Share this on social media!
Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Telegram
EuroCARE Tüp Bebek Merkezi olarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?