Neden EuroCARE IVF?

Kuzey Kıbrıs'ın lider tüp bebek merkezi olan EuroCARE, deneyimli uzman kadrosuyla en başarılı tedavi seçeneklerini sunmaktadır.

Deneyim ne zaman önemlidir? EuroCARE IVF’de, yolculuğunuzun her aşamasında size yol göstermesi için uzman tüp bebek ekibimize güvenebilirsiniz.

Deneyimli ve araştırmacı medikal ekibimizin oluşturduğu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki tüp bebek kliniğimiz, aile kurma seçenekleri sunmaktan onur duyar.

EuroCARE IVF size en deneyimli ekibe ve en son teknolojik ekipmanlarla donatılmış bir tüp bebek merkezine ulaşmanızı sağlar.

Tüp bebek tedavinizin başından sonuna kadar size bir telefon kadar uzak, ailenizin bir ferdi kadar da yakınız. Kliniğimizle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren sizin duygularınızı anlayan sabırla sorularınızı yanıtlayan bir ekibin Kuzey Kıbrıs’ta size yardımcı olmak için beklediğinden emin olabilirsiniz.

EuroCARE IVF’te sizleri neler bekliyor

Tüp bebek uzmanlarımız, infertilite “kısırlık” sorunlarınız için tedavi seçeneklerinizi sizlere açık ve şeffaf bir yaklaşımla sunar. EuroCARE IVF, tüm testlerin ve araştırmaların en yüksek hassasiyetle yapıldığı son teknolojik ürünlerle donatılmış bir laboratuvara ev sahipliği yapan modern bir tüp bebek merkezidir.

EuroCARE IVF’de üstün ve yetkin medikal ekibimiz tarafından en iyi tüp bebek tedavileri sağlanacaktır. Son derece samimi ve duyarlı hasta danışmanlarımız, sizin sorularınızı yanıtlayıp geçmiş fertilite sorunlarınızı da dikkatle dinleyecektir.

Neden EuroCARE IVF’i tüp bebek tedaviniz için neden seçmelisiniz?

  • İlk temastan, tüm süreç boyunca ve sonrasında hızlı, anlaşılır, açık iletişim.
  • Çok çeşitli tüp bebek tedavisi seçenekleri.
  • Süpriz ekstraları olmayan uygun tedavi fiyatları.
  • Durumunuza, tercihinize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kapsamlı medikal bakım.
  • Tüp bebek, infertilite ve kadın sağlığı konularında deneyimli bir sağlık ekibi.
  • Sağlığınızı ve güvenliğinizi bir numaralı önceliğimiz olarak korurken, mümkün olan en yüksek başarı oranlarına ulaşmayı taahhüt eden tutkulu bir ekip.
  • En gelişmiş son teknoloji ekipmanlarıyla donatılmış IVF laboratuvarı.
  • Medikal ekibimizin infertilite ” kısırlığın “ nedenlerini ve çözümlerini en yüksek hassasiyetle belirlemesine yardımcı olacak modern, sofistike teknoloji.
  • Havaalanından otele stresinizi hafifletmek ve tüp bebek yolculuğunuzu unutulmaz kılmak için rahatlatıcı bir ortam sağlayan araçlarımızla güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.
  • Boş zamanlarınızda gezi ve alışverişleriniz için özel indirimler ile ulaşım imkanı ve  konaklama seçenekleri sağlıyoruz.

EuroCARE IVF özel aracıyla ulaşım

Havaalanı – otel – klinik arası transferlerinizi güvenli bir şekilde özel aracımızla gerçekleştiriyoruz.

euroCARE IVF Cyprus Private Transport Van

Ayrıca, tedavinizin sonunda transfer edilen embriyolarınızın fotoğrafını size vereceğiz, böylece her zaman bebeğinizin gelişiminin en erken aşamalarını hatırlayacaksınız.

Share this on social media!
Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Telegram
EuroCARE Tüp Bebek Merkezi olarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?