Kıbrıs’ı Keşfedin

Kıbrıs EuroCARE Tüp Bebek Klniğine gelebilmek için turistik ve seyahat bilgilerini bizimle iletişime gecerek öğrenin.

Kıbrıs, Akdeniz karakterini örnekleyen modern bir ada ülkesidir.

visit cyprus eurocare

Kuzey Kıbrıs, dünyanın büyük bir kısmının benimsediği hızlı değişime ayak uyduran ülkelerden olmasına rağmen bozulmamış manzaraları, köyleri ve plajlarıyla sakin bir Akdeniz adasıdır.

İş yoğunluğundan, trafikten, gürültüden kurtulup maviliğin ve yeşilliğin birleştiği adamıza gelerek tüp bebek tedavinizi huzurlu bir ortamda geçirebilir aynı zamanda da tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ta sizleri neler bekliyor?

IVF tedavi seçenekleri Kuzey Kıbrıs’ın en önemli yer olmasının bir başka nedenidir. EuroCARE IVF kliniğimizde olmadığınızda – rahatlamak, okumak, yüzmek, bisiklete binmek, yürüyüş yapmak, güneşlenmek veya istediğinizi keşfetmekte özgürsünüz. Adamızın verdiği huzur, tedavi baskınızı hafifletmeye yardımcı olur ve günlük yoğun yaşamınızı sürdürmediğiniz için de tedavinizi daha az stresli hale getirir.

 • Güzel hava. Her yıl 300 gün güneş ışığı…
 • Muhteşem plajlar. Sıcak sarı kumlar ve serinletici berrak mavi sular…
 • Gevşeme. Nereye giderseniz gidin sakin ve rahatlatıcı bir atmosfer…
 • Çarpıcı sahne. Muhteşem dağ ve deniz manzarası, kaleler, limanlar, portakal ve limon bahçeleri…
 • Lezzetli yemekler. Türk, Yunan, Akdeniz etkileri…
 • Konforlu konaklama. Evden uzakta ev…

Kuzey Kıbrıs’ta Gezilecek Yerler

Explore Cyprus IVF Treatment

Kuzey Kıbrıs’ta keşfedilecek çok sayıda yer vardır. Ana şehirler Girne, Lefkoşa, Gazimagusa, ve Karpaz’dır.

Kuzey Kıbrıs’ta araba, motor kiralayabilir veya her yöne giden otobüsleri, minibüsleri ulaşım aracı olarak tercih edebilirsiniz. Bütün kasabalar, keşfedilecek bir tarihi zenginliği ile kendine özgü ortama sahiptir. Pazarları, esnaf dükkanlarını, portakal ve limon bahçelerini, kaleleri, plajları, restoranları ziyaret edebilirsiniz – liste bu şekilde uzayıp gidiyor.

Lefkoşa, EuroCARE tüp bebek kliniğimizin de yer aldığı Kıbrıs’ın başkentidir. Lefkoşa’da veya Girne’de konaklayabilirsiniz. Girne, sahilde olduğundan, Kuzey Kıbrıs’ta konaklamak için tercih edilen şehirlerin başında gelir.

Görmenizi önerdiğimiz yerler:

 • Dağ kenarında yer alan St Hilarian Kalesi, Yedi Cüceler’deki kalenin tasarımını yaparken Walt Disney için ilham kaynağı olduğu söyleniyor.
 • Girne Limanı büyüleyici, sakin ve rahatlatıcı bir atmosfere sahiptir. Yatlar ve tekneler, restoranlar ve barlarla dolu güzel zaman geçirecek ve yerel müzik keyfinin tadına varabileceksiniz.
 • Girne Kalesi, limana kısa bir yürüyüş mesafesinde, iyi korunmuş tarihi bir bina
 • Limanı ziyaret ederken rezervasyon yapabileceğiniz tekne turları
 • Alagadi Kaplumbağa Plajı yılın en doğru zamanında ziyaret edebileceğiniz özel korunan bir alandır; kaplumbağaların yavrularını izleyebilir ve denize doğru ilerleyebilirsiniz.
 • Bellapais Manastırı, büyüleyici bir tarihi keşif için çarpıcı bir dini mimari parçasıdır.
 • Kaçakçı’nın köşkü.
 • Keşfetmek için farklı dükkanlar ve pazarlar, yerel mutfağın tadına bakacak restoranlar ve açık hava etkinliklerini tercih ederseniz su sporları yapan çeşitli plajlar bulunmaktadır.

Kıbrıs’a nasıl gelirim?

Kuzey Kıbrıs’taki havaalanı Ercan Havaalanıdır (bazen Lefkoşa Havalimanı olarak adlandırılır). Kuzey Kıbrıs’a Türkiye’den direkt uçuşlar mevcuttur.

Ercan yönüne uçan havayolları Türk Hava Yolları ve Pegasus’dur.

Ercan havaalanı ile kliniğimizin arası 20 dakikadır. Havaalanına indiğinizde sizi EuroCARE Tüp Bebek Merkezi özel şöförü ve aracı karşılayacaktır.

Share this on social media!
Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Telegram
EuroCARE Tüp Bebek Merkezi olarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?