Tandem Tüp Bebek

50 yaşında Tüp Bebek? Kıbrıs Tüp Bebek Kliniğimizde kendi yumurtanızı bağışçı yumurtasıyla birleştirerek başarı şansınızı arttırın.

Amacımız, huzurlu bir ortamda en yüksek kalitede tedavinizi tamamlamanızı sağlamaktır. Kuzey Kıbrıs’taki EuroCARE Tüp Bebek programı, üreme teknolojisinin tüm yönleriyle ilgili hizmetleri içerir.

Kadınlar için donör yumurtalarının yardımına ihtiyaç duyulması  kesinlikle kolay bir karar değildir.

EuroCARE IVF olarak bunu anlıyoruz ve TANDEM siklus yöntemiyle kendi yumurtalarınızı kullanarak hamileliğe ulaşmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Tandem Tüp Tedavisi Sizin İçin Doğru Tedavi Mi?

Kuzey Kıbrıs tüp bebek merkezimizde bulunan Tandem IVF tedavisi, birçok başarısız siklus öyküsü olan, düşük yumurtalık rezervine sahip olan veya düşük kaliteli yumurta üreten ama hamilelik için kendi yumurtalarını kullanma şansını vermek isteyen kadınlar için uygundur. .

Tandem IVF Nasıl Çalışır?

Bir Tandem Döngüsünde, donör yumurtaları yedek plan olarak bulunurlar  ve hastanın kendi yumurtalarını kullanarak hamilelik elde etme olasılığı çok düşük olduğunda kullanılır.

Yardımsever hasta danışmanlarımız mümkün olan en iyi açıklamaları yapmak için hazırdır. İlk testleri aldığımızda, medikal ekibimiz size uygun kişisel tedavi planını doğrular. Herhangi bir şans varsa kendi yumurtalarınızı kesinlike kullanabilirsiniz.

Tedavi Süreci

Tüp Bebek 

Bir Tandem Döngüsü temel olarak standart bir Tüp Bebek tedavisiyle aynı adımları izler. Yumurta donörünüz özenle seçildikten sonra sizinle aynı anda yumurta uyarıcı enjeksiyonlara başlar. Bu, her iki yumurta setinin de klinikte aynı anda toplanmaya hazır olmasını sağlar. Her iki yumurta seti de ICSI yöntemiyle partnerinizin spermiyle döllenir ve daha sonra uzman laboratuvar ekibimiz tarafından embriyoların gelişimi takibe alınır. Her iki embriyo setinin nasıl geliştiğini görebilir ve sizinle kaç embriyonun transfer edileceğine dair karar alırız. Embriyo kalitesine göre sadece kendi yumurtalarınızı, sadece donör yumurtalarınızı veya her ikisinin bir kombinasyonunu transfer edebiliriz.

Kıbrıs’taki Süre

Tandem Tüp Bebek tedavisinde 5. gün blastosist transferi için yeterli zaman tanımak en iyisidir. Kıbrıs’ta genellikle 5-6 gün kalmanız yeterli olur ancak hasta danışmanınız size daha detaylı bilgiyi verir. Tam tedavi için Kıbrıs’a gelmek istiyorsanız, adet döneminizin 2. veya 3. gününde burada olmanız ve yaklaşık 15-18 gün kalmanız gerekir. Gerekli testleri burada yapabilir ve aynı anda tedaviye başlayabilirsiniz. Kıbrıs’ta ne kadar uzun süre kalabilirseniz doktorumuz da takibinizi o kadar yakın yapabilir.

Tandem IVF’in Avantajları

Tandem Döngüsü tedavisi dünyadaki birçok klinikte mevcut değildir. Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen tüp bebek kliniklerinden olarak EuroCARE Kliniğinde bu olağanüstü tedaviyi sunabiliyoruz.

Bir Tüp Bebek ve Yumurta Donör döngüsünü etkili bir şekilde birleştirerek uzun vadede maddi ve manevi tasarruf etmenize yardımcı oluruz.

Başarılı ekibimiz, kendi yumurtalarınızı kullanma şansı verirken, aynı zamanda mevcut/gelecekteki döngüler için bir yedek plan olarak donör yumurtalara sahip olmanızı sağlar. Herhangi bir sorunuz varsa, hasta danışmanlarımız tüp bebek yolculuğunuzu planlamanın her adımında sizinle birlikte olacaktır.

Kaynaklar:

Wikipedia Commons

Mayo Clinic

Share this on social media!
Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Telegram
EuroCARE Tüp Bebek Merkezi olarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?