Embriyo Glue

Embriyo glue, tüp bebek tedavisinde implantasyon şansını arttırmak için kullanılır. EuroCARE bu yenilikçi çözümü size sunuyor.

İnfertiliteyi tedavi eden üreme teknolojisi alanı sürekli gelişmeyi gerektirir. EuroCARE tüp bebek kliniği olarak gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uyduruyoruz ve teknolojik çözümlerle IVF tedavinizde bu gelişmeleri gururla sunabiliyoruz. Bunlardan biri, implantasyon şansını en üst düzeye çıkarabilen Embriyo Tutkalı’dır.

Yardımcı Üreme Teknolojileri (ART) günümüzde infertilite tedavilerinin kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. IVF döngüsünün her adımından elde edilen sonucu iyileştirebilecek yeni tüp bebek teknolojilerinin geliştirilmesi hızlı hale gelmiştir.

EuroCARE’in başarılarının mimarı olan ekibimiz, bu tekbolojik ilerlemeleri kliniğimizde uygulamaya ve herkes için kolayca erişilebilir uygun fiyatlı hale getirmeye kendini adamıştır. Bu nedenle, tüp bebek tedavilerimize ek olarak embriyo glue yöntemini de sizlere sunuyoruz.

Kıbrıs EuroCARE IVF’te Embriyo Glue

Kadından toplanan oositerleri (yumurtaları) laboratuvar ortamında sperm ile dölledikten sonra ortaya çıkan embriyoları son transferden önce optimal gelişim evrelerine ulaşana kadar laboratuvar koşullarında tutarız. Bu bize embriyoları izleme, tarama ve tutunma yeteneklerinin yüksek seviyede olmasını görme fırsatı verir.

Embriyo Glue, embriyonun rahimde uygun şekilde gelişmesini ve tutunma oranını arttıran bir kültür ortamıdır. Tubal ve uterus sıvısında bulunabilen karmaşık bir makromolekül olan Hyaluronan adlı bileşiğin fazladan bir miktarını ihtiva eden embriyo büyümesi için standart kültür ortamından farklıdır.

Hyaluronanın doğal olarak uterusta yüksek viskoziteli ortamlar sağladığı bilinmektedir. İmplantasyondan önce uterusta hyaluronan sentezi önemli ölçüde artar ve bu nedenle Embriyo Glue kullanarak hamileliğe ulaşmak için doğal bedensel süreci taklit etmeyi amaçlar.

Embriyo Glue Süreci

Yumurtalar toplandıktan sonra, yumurtaların korunmasını sağlayan ve uygun gelişme için gerekli bileşikleri emen Hyaluronan içeren bir ortama yerleştirilir. Yumurtalar spermle döllenene kadar bu besiyerinde kalır.

Döllenmeden sonra kültür ortamı embriyoların büyütülmesi ve geliştirilmesi için kullanılır. Embriyo Glue son aşamada yani embriyonun rahme aktarılmasından kısa bir süre önce eklenir.

Embriyo Glue teknolojisinin kullanılması, rahime transfer edildikten sonra başarısız implantasyon veya embriyonun yetersiz gelişmesi riskini azaltır.

Embriyo Glue kimlere önerilir?

Embriyo Glue teknolojisi, implantasyon başarısızlığı riskinden kaçınmak isteyen herkes için önerilebilir.

Tabii ki, bu özel teknolojinin IVF tedavisine eklenmesinin daha çok tavsiye edildiği durumlar vardır:

  • Birçok başarısız tüp bebek tedavisi olanlar
  • Birden fazla düşük yapmış hastalar

EuroCARE ile başarılı bir yolculuk

Bizimle ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizi kullanarak istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Durumunuz ne olursa olsun, uzman ekibimiz uygun bir tedavi paketi ve stratejisi bulacak, böylece hamilelik şansınızı olabildiğince arttıracaktır.

Tamamen kişiye özel yaklaşımımız, en son teknolojiye sahip laboratuvarımız, tedavi çeşitlerimiz, yüksek başarı oranlarımız ve uygun fiyatlı tedavi programlarıyla tanışmak için lütfen bizi arayın.Kaynaklar:

https://www.pivet.com.au/products/laboratory-services/embryo-gluevitrolife-medium/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4691973/

Share this on social media!
Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Telegram
EuroCARE Tüp Bebek Merkezi olarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?