EuroCARE Bebekleri

Tüp Bebek tedavisinin mucizevi sonuçlarını görmek en büyük mutluluğumuz. EuroCARE Tüp Bebek Kıbrıs'ın bebekleriyle siz de tanışın.

PAYLAŞ. İki küçük el, iki küçük ayak – şimdi ailemiz tamamlandı.

Hiçbir şey bir aileye çocuğunun doğumundan daha fazla sevinç getiremez.

Yeni ebeveynler, büyükanne ve büyükbabalar, teyzeler ve amcaların hepsi bu heyecan dolu yeni bölümün sevincini bizlerle paylaşarak bizleri çok mutlu ediyorlar.

Bu sayfamızda euroCARE IVF bebeklerini duyurmaktan mutluluk duyarız:Kısırlık zorluklarından ikizlere:

Irak’tan gelen hastalarımız tüp bebek tedavisinden önce yıllarca kısırlık ve belirsizlikle karşı karşıya kalmış… Ve sonunda istedikleri aileye sahip olmalarını sağladık.
Bu şaşırtıcı hikaye bize bazen sabır ve azmin büyülü bir etkiye sahip olduğunu ve zorlukların ortadan kalktığını gösteriyor.euroCARE bebekleri “Alfie” ve “Imogen”

Hastalarımızın ilk tüp bebek denemesindeki başarı sonuçları! İngiltere’deki aile, 2016 yılında IVF yolculuğuna başladı. 2017’nin sonunda Kıbrıs’taki kliniğimizde ebeveynlik hayallerini gerçekleştirdiler.
“Harika bir gün oldu. Hepimiz iyiyiz. Bize küçük mucizelerimizi verdiğiniz için tekrar teşekkürler.”
Sevincini bizimle paylaştıkları için Anne Zoe ve Baba Scott’a teşekkürler!

Bebeğimiz Kadidja ile Tanışın!

Bazen mutluluk, yarınlarımızı değiştirebilecek bir karardır. Bu ailenin ebeveynliğe yolculuğu uzun zaman önce başladı. Hikaye, küçük Kadidja’nın doğduğu 5 Kasım 2018’de aniden değişti. “Siz olmadan mutluluğumuz imkansız olurdu. Sonsuza dek minettarız. Küçük bebeğimiz için euroCARE’e teşekkür ederiz!”

İkizlerimiz GK ile Tanışın!

“Paranın satın alamayacağı en harika en inanılmaz hediye için çok teşekkürler. Hepinize çok teşekkür ederim. Hayallerimizi gerçekleştirdiğiniz ve ailemizi tamamladığınız için euroCARE tüp bebek ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır. ”

İsmini vermek istemeyen Bebeğimiz 🙂

“Küçük mucizemizle tanışın … 27 Aralık doğumlu. 4500 gram ağırlığında ve olabildiğince sağlıklı.”

George ile Tanışın

Doktorumuza ve koordinatörümüz Lyndsay Cameron’a çok teşekkür ederim, 20 Ocak 2017’de doğan George Mather’in gelişini duyurmak istiyoruz. Kıbrıs’taki tüm personelden gelen destek ve tavsiyeler harikaydı, bu kliniği  IVF yaptırmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Bebek C ile Tanışın

Bu değerli küçük adam kalbimizi çaldı. Dünyaya hoş geldin Bebek C.

İkizlerimizle Tanışın

Yeni euroCARE IVF ebeveynlerimizi ve ailemizi tebrik ediyoruz! İkizler çok güzel!

Bebeğimiz C.A. ile Tanışın

Çok sevimli ve değerli. Bebek C.A. ile tanışınTürkiye’de iğnelerine başlayıp Kıbrıs’taki Tüp Bebek tedavisi için euroCARE IVF’i seçen ve şu anda ikiz bebek bekleyen
Adana’daki ailemizi kutluyoruz!

Share this on social media!
Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Telegram
EuroCARE Tüp Bebek Merkezi olarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?