Hakkımızda

EuroCARE Tüp Bebek Kliniği, yıllardır Kıbrıs'ın lider tüp bebek merkezleri arasında yer almaktadır. Uzman ekibimizle tanışmak için bizi arayın

EuroCARE IVF, açıldığı günden bugüne, hastaların gözdesi ve Kıbrıs’ın en başarılı doğurganlık merkezlerinden biri olmaktan onur duyuyor.

euroCARE IVF Clinic - Laboratory1

EuroCARE IVF, ebeveynlik hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için tecrübeli ve tüp bebek alanında uzman medikal ekip tarafından yönetilir.

Ekibimizin başarılarılarıyla gurulanıyor; sizlere nitelikli, deneyimli embriyologlar, şefkatli hemşireler ve güler yüzlü personelimizle bütünleşen tedavilerimizi sunmayı çok seviyoruz. Uzmanlığımız ve duygusallığımızın arasındaki denge başarımızın anahtarıdır.

Dr. Yücel İnan tıp alanında 15 yılı aşkın deneyime sahip yüksek nitelikli bir tüp bebek uzmanıdır. Yücel İnan, yeteneklerini geliştirdiği çeşitli tüp bebek merkezlerinde çalışmıştır. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra ihtisasını İstanbul Yeditepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde tamamladı. İnan’ın profesyonel biyografisi, herkese yardım ve hizmet etmek için olan sonsuz tutkusu kadar etkileyicidir.

EuroCARE IVF’yi benzersiz kılan, hastalarımız için hazırladığımız kişiye özel tedavi planlarımız ve yüksek başarı oranlarımızdır. Dünyanın dört bir yanından kliniğimize gelen bireylere ve çiftlere mutluluk ve sevinci sunmak için çok çalışıyoruz.

Visyonumuz – Misyonumuz

Vizyonumuz, ebeveynlik hayallerini gerçekleştirmek için kısırlıkla mücadele eden bireyler için daha iyi olanaklar yaratmaktır.

Misyonumuz, en iyi tüp bebek hizmetlerini uygun fiyatlarla sunabilmektir.

  • Tüp Bebek yolculuğunuzun her aşamasında size destek vermek için çok çalışıyoruz
  • Bir aile hayalinizi gerçekleştirmek için çok çalışıyoruz
  • Dünyanın dört bir yanındaki ailelere mutluluk ve sevinç sunmak için her gün çok çalışıyoruz

EuroCARE Tüp Bebek Merkezinin Değerleri

Uzmanlık – İnfertilite alanında zengin bilgiye ve benzersiz medikal deneyime sahibiz. Yüksek nitelikli tüp bebek ekibi, deneyimli embriyologlar ve samimi hasta koordinatörlerinden oluşan yüksek performanslı ekibimiz, yolculuğunuz boyunca size destek olacaktır.

Empati – Hastalarımızla derinden empati kuruyoruz ve medikal geçişlerine, kişisel ihtiyaçlarına göre en iyi tüp bebek tedavisini almalarına yardımcı olmaya kararlıyız. Hizmetlerimizi, aile kurmak isteyen herkes için kolay erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getiriyoruz.

Doğruluk – Tüm araştırmalar ve testler son teknolojik laboratuvarımızda en yüksek hassasiyetle yapılır. Kullandığımız teknoloji, tüm test sonuçlarının %100 doğru olmasını sağlar.

Dürüstlük – Hastalarımıza olumlu sonuç alma şansı konusunda son derece dürüstüz. Bir hastanın belirli bir tüp bebek tedavisinden fayda sağlayabileceğini düşünürsek, en uygun, kişiselleştirilmiş tedavi planını aldıklarından emin oluruz.

Share this on social media!
Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Telegram
EuroCARE Tüp Bebek Merkezi olarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?