Otel – Konaklama

Kuzey Kıbrıs'ta bulunan euroCARE IVF, kadınlarda doğurganlık başarısı için gelişmeleri ve seçenekleri sürekli araştırmaktadır.

euroCARE hasta danışmanlarımız, Kuzey Kıbrıs’taki tüp bebek tedavinizin kusursuz bir şekilde geçmesini sağlayarak, sizlere otel rezervasyonunda da yardımcı olur ve üzerinizdeki sorumluluğu azaltır.

Hotel IVF Cyprus

Avrupa’nın önde gelen tüp bebek kliniklerinden biri olan euroCARE IVF’te tüm ekibimiz, Kuzey Kıbrıs’taki IVF tedavisine karar verdiğinizde sorumluluklarınızın ve tatlı telaşınızın farkındadır.

Tüp Bebek (IVF) için gerekli olan testleri yaptırmak, tüp bebek ilaçlarını organize etmek, hangi ayın tedaviniz için dogru olduğuna karar vermek vs. gibi…

Tüp bebek yolculuğunuzun başından sonuna kadar size yardımcı olmaya hazır ve üzerinizdeki birçok yükü alabilecek deneyimli hasta danışmanlarımız size bir telefon kadar yakın.

Kendinizin planlaması ve hazırlaması gereken bazı şeyler olsa da, Kıbrıs’ta yapmanız gerekenleri de biz sizin için planlayacağız. Tarihleriniz belirlendiğinde, sizi havaalanında karşılamak ve havaalanı-klinik-otel arası transferlerinizi gerçekleştirmek için euroCARE IVF özel servis aracı ve şöförü sizi Ercan Havaalanında bekliyor olacak.

EuroCARE IVF’teki doktorumuzun organize ettiği tüm randevularınız için otelinize aracımızı göndereceğiz ve işiniz bittiğinde sizi doğrudan otelinize bırakacağız. Kıbrıs’taki serüveniniz bittiğinde de sizi havaalanına geri bırakacağız.

Konaklama Paketleri

EuroCARE IVF’te, tedavilerimizin her biri için konaklama paketleri de mevcuttur. Hasta danışmanlarımız, bu paketlerle ilgili bilgiyi ayrıntılı bir şekilde sizlere iletecektir.

İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılamak için 5, 4, 3 Yıldızlı otellerimiz ve uygun pansiyonlarımız mevcuttur. Hangi seçeneklerin sizin için en uygun olduğunu görmek için başlangıçta otellere göz atmanız en iyisidir. Ailenizi getiriyorsanız, siz ve aileniz aynı anda tatilin tadını plaj kenarında güzel bir otel ayarlayarak çıkarabilirsiniz. Şehir merkezine uzak otel konaklamalarında ulaşım hizmeti verilmeyecek olup uygun taksi bağlantısı sağlanacaktır.

Konaklamanız sırasında kendinizi rahat ve evinizde hissetmenizi sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

Hizmetlerimiz : IVF tedavisi, doktor kontrolleri, yumurta toplama prosedürü, ICSI, embriyo transferi, ulaşılabilir hasta danışmanı, Ercan Havaalanı transferleriniz, minimum gece konaklama (YP) ve tüm hastane transferleri.

 

Share this on social media!
Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Telegram
EuroCARE Tüp Bebek Merkezi olarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?