Ücretsiz Danışma

Tedavinize başlamadan önce yapacağınız ÜCRETSİZ görüşmelerimiz, ebeveynlik yolunuzu planlamak için kaçırılmaz bir fırsat sunar.

Kuzey Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi ile ilgili sorularınız veya endişeleriniz mi var? Kıbrıs’ın önde gelen tüp bebek merkezi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Tüp bebek uzmanına danışma yolunda ilk adımların atılması zor, hatta bunaltıcı olabilir. Ücretsiz birebir konsültasyonlarımız, tıbbi geçmişinizi, geçmiş hamilelik girişimlerinizi tartışmak ve kısırlığın nedenleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için doktorumuzla görüşme fırsatını size sunar.

Amacımız sizi Kıbrıs euroCARE Tüp Bebek Merkezimizdeki tedavi programınız hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirmektir.

Bugün ücretsiz danışmanlık randevusu almak için sağdaki formu duldurun veya bizi arayın – böylece ekibimiz sizi tanıyabilir ve şimdiye kadarki infetilite (kısırlık) sorunlarınızı dinleyerek sizlere yol gösterebilir.

Fertilite Danışmanlığı için İpuçları

  • GÜVEN. Lütfen euroCARE ekibimize infertilite geçmişinizle ilgili tam ve doğru bilgi sağlayın çünkü bu, hamilelik başarısı şansınızı arttıracaktır. Önceki tüp bebek tedavisi değerlendirmeleriniz, test sonuçlarınızı bizimle paylaşmanız size doğru tedavi planını hazırlamamızda fayda sağlayacaktır.

 

  • DÜZEN. euroCARE IVF Tüp Bebek Merkezimizde tedavinizi planlıyorsanız, Kıbrıs’a gelmeden önce tatil planlarınızı ve/veya çalışma yükümlülüklerinizi organize etmeniz önemlidir. Tedaviye başlamak istediğiniz tarihi hasta danışmanınızla paylaşın. Bu yolculukta sizdeki stresi azaltmak için elimizden geleni yapacağız.

 

  • SORU. euroCARE IVF ekibimizle yapacağınız infertilite danışmanlığınız sırasında çok fazla bilgi alacaksınız. Şimdi soru sorma ve endişelerinizi paylaşma zamanı! Randevu gününüzden önce ekibimize soracağınız soruların listesini yapmanız size zaman kazandıracaktır.

 

  • SİZ. Biz sizi tanımak istiyoruz. Derin nefes alın. Sakin olun. Ve şunu unutmayın: Biz size her adımda yardım etmek için buradayız.

Share this on social media!
Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Telegram
EuroCARE Tüp Bebek Merkezi olarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?